O klubie

Zapraszamy do Klubu Atlantis Fitness znajdującego się w 3-kondygnacyjnym budynku z innowacyjnie zaaranżowanymi wnętrzami oraz nowoczesnym systemem klimatyzacyjnym i wentylacyjnym, który został zaprojektowany z przeznaczeniem do użytkowania sportowo-rekreacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem fitness. Atutem klubu jest najnowszy sprzęt treningowy renomowanych firm, tj: Life Fitness, Olimp&Olymp, Tomahawk, Rebook, a także sala aerobiku i sala funkcjonalna z interesująco zaprojektowanymi wnętrzami, umilającymi pobyt członkom klubu.

thumb

Swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze, poprawić kondycję i sylwetkę oraz lepiej się poczuć. Zajęcia w naszym klubie są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy każdego klubowicza zarażą swoją pozytywną energią.

Atlantis Fitness ma wszystko, czego oczekuje się dzisiaj od klubu fitness, a nawet więcej. Posiada on duży wybór maszyn siłowych, wolnych ciężarów, cardio oraz strefę do ćwiczeń funkcjonalnych, a fachowa kadra trenerów zapewnia bezpieczeństwo oraz poprawność wykonywania ćwiczeń. Klub dysponuje również łaźnią parową, oraz sauną suchą które mają zbawienny wpływ na zdrowie. Dla osób chcących ujędrnić swoje ciało bez większych wyrzeczeń, klub oferuje urządzenie ROLLMASAŻ . W naszym klubie każdy znajdzie coś dla siebie, a pozytywna atmosfera, jaka w nim panuje powoduje, że klubowicze chcą w nim przebywać bez końca.

Godziny otwarcia klubu:
poniedziałek - piątek: od godz. 6:30 do 22:00
sobota i niedziela: od godz. 8:00 do 20:00

Honorujemy karty MultiSport, Medicover Sport oraz VanityStyle

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb