20-05-2021

Informujemy, że w szatniach obowiązują kłódki.


Informujemy, że w szatniach obowiązują kłódki. Ze względu na to, że nie wszystkie kłódki pasują do szafek, zapraszamy do zakupu kłódek w recepcji klubu. Koszt jednorazowy 10 zł.

08-03-2021

Z niecierpliwością czekamy na oficjalną decyzję o otwarciu klubów fitness.


Z niecierpliwością czekamy na oficjalną decyzję o otwarciu klubów fitness. Do tego czasu niestety klub Atlantis Fitness pozostaje zamknięty. O ponownym otwarciu poinformujemy Was na stronie internetowej oraz na naszym fb.

10-08-2020

UWAGA INFORMACJA DOTYCZĄCA OTWARCIA ATLANTIS FITNESS !!!


Ze względu na zwiększającą się liczbę zachorowań postanowiliśmy nie otwierać klubu, aby nie stwarzać zagrożenia. Nie chcemy głównie narażać naszej grupy 50+, która  jak wiadomo jest szczególnie podatna na zachorowanie.

Ten czas poświęcimy na WIELKIE ZMIANY w naszym klubie. Powstało dużo nowych planów, żeby przeorganizować klub tak, aby ćwiczyło Wam się jeszcze bardziej komfortowo. Bedzie to nie tylko odświeżenie, ale  też i dodanie wielu nowych pomysłów. Mamy nadzieję, że będziecie miło zaskoczeni.

Dlatego też otwarcie nowego, świeżego i nowoczesnego  klubu Atlantis Fitness nastąpi 1 grudnia 2020 roku. I tu mamy dla Was kolejną wielką niespodziankę. Cały grudzień będziecie mogli korzystać zupełnie za darmo.

Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia !

01-03-2020

UWAGA PILNE!!!


Informujemy, że w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 14.03.2020 klub Atlantis Fitness będzie zamnkięty do odwołania.

O ponownym otwrciu klubu będziemy Państwa informować na stronie internetowej oraz na naszym fb.