O NAS

Zapraszamy do Klubu New Atlantis Fitness znajdującego się w 3-kondygnacyjnym budynku z innowacyjnie zaaranżowanymi wnętrzami oraz nowoczesnym systemem klimatyzacyjnym i wentylacyjnym, który został zaprojektowany z przeznaczeniem do użytkowania sportowo-rekreacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem fitness. Atutem klubu jest najnowszy sprzęt treningowy renomowanych firm, tj: Life Fitness, Olimp&Olymp, Tomahawk, Rebook, a także sale aerobiku i power bike z interesująco zaprojektowanymi wnętrzami, umilającymi pobyt członkom klubu.

Swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze, poprawić kondycję i sylwetkę oraz lepiej się poczuć. Zajęcia w naszym klubie są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy każdego klubowicza zarażą swoją pozytywną energią.

New Atlantis Fitness ma wszystko, czego oczekuje się dzisiaj od klubu fitness, a nawet więcej. Posiada on duży wybór maszyn siłowych, wolnych ciężarów oraz cardio, a fachowa kadra instruktorów siłowni zapewnia bezpieczeństwo oraz poprawność wykonywania ćwiczeń. Klub dysponuje również łaźnią parową, która ma zbawienny wpływ na zdrowie. Dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy bez większych wyrzeczeń, klub oferuje urządzenie VACU (spacer w podciśnieniu). Codzienne stresy, brak ruchu, siedzący tryb życia powodują często bóle kręgosłupa. Aby temu zapobiec NEW ATLANTIS FITNESS posiada gabinet masażu i rehabilitacji, w którym wykwalifikowani terapeuci pomagają usunąć dolegliwości bólowe. Gabinet FIZJO-FIT wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt fizykoterapeutyczny, a zabiegi jakie posiada on w swojej ofercie skierowane są zarówno dla osób chcących się zrelaksować, jak i dla osób po urazach, operacjach i kontuzjach. W naszym klubie każdy znajdzie coś dla siebie, a pozytywna atmosfera, jaka w nim panuje powoduje, że klubowicze chcą w nim przebywać 24h na dobę.

WIRTUALNA WYCIECZKA
Zobacz nasz klub na ekranie swojego komputera.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wycieczki po New Atlantis Fitness.
FILM
Zapraszamy na film.

Zobacz jak New Atlantis Fitness prezentuje się w obiektywie kamery.
PARTNERZY
Honorujemy karty: