AEROBIC

AEROBIC - ruch, muzyka i pozytywna energia

Ruch jest lekiem na wszystko - poprawia kondycję organizmu, przyspiesza przemianę materii, pozwala również odreagować stres, a dzięki uwalnianym podczas wysiłku fizycznego hormonom szczęścia wpływa na poprawę nastroju i pomaga zapomnieć o kłopotach dnia codziennego.

W naszym klubie NEW ATLANTIS FITNESS posiadamy szeroki wybór zajęć aerobiku, prowadzonych przez wyszkolonych i doświadczonych instruktorów, którzy każdego klubowicza zarażą swoją pozytywną energią. Posiadamy najnowszy sprzęt taki jak hantle, sztangi, piłki, stepy, rollery, które urozmaicą zajęcia, a także zwiększą ich intensywność.

PŁASKI BRZUCH/ZDROWY KRĘGOSŁUP

ABT

ZDROWY KRĘGOSŁUP/
STRETCHING

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:00  ABT ***
MONIKA T.
 ANTYCELLULIT ****
ASIA
 JOGA
WZMOCNIENIE**
ROBERT
 ABT ***
ANIA
  JOGA
WZMOCNIENIE**
ROBERT
 FAT BURNER ****
ASIA
 
10:00  

 FIT 50+ **
ROBERT

   FIT 50+ **
ANIA

FIT 50+ **
ANIA/ROBERT 

 PŁASKI BRZUCH/  STRETCHING ** ASIA

 ANTYCELLULIT ****
MONIKA T.
11:00              TBC ***
MONIKA T. 
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00              
17:00    TABATA 30' ****
KLAUDYNA
    TABATA & PŁASKI BRZUCH ****
DOROBOTHY
    BS ***
KLAUDYNA
   
17:30  PŁASKI BRZUCH/
ZDROWY KRĘGOSŁUP ***
KLAUDYNA
     
18:00   ZDROWY KRĘGOSŁUP/
STRETCHING **
ANIA

     ABT ***

DOROBOTHY

 JOGA
WZMOCNIENIE **

ROBERT 

  PŁASKI BRZUCH
/KSZTAŁTNE POŚLADKI ***
KLAUDYNA

   
18:30  TBC ***
KLAUDYNA
   
19:00   BODY WORKOUT ****
ANIA

 MINI BAND  ****30 minut

DOROBOTHY

  ZUMBA ***
MONIKA
     
19:30  ZUMBA***
90 minut
MONIKA
  ZUMBA*** 
MONIKA
   
20:00  FAT BURNER ****
MAGDA
 ABT *** DARIA      
21:00    PŁASKI BRZUCH/BRAZYLIJSKIE POŚLADKI***
MAGDA
         
   
22:00

 

           
22:30              

 

TYP ZAJĘĆ: CIAŁO I UMYSŁ TANECZNE (CHOREOGRAFIA)  WZMACNIAJĄCE   CARDIO/KONDYCYJNE    SIŁOWE/WYTRZYMAŁOŚCIOWE  

INTENSYWNOŚĆ: * - BARDZO NISKA       ** - NISKA       *** - UMIARKOWANA        **** - WYSOKA     ***** - BARDZO WYSOKA

 


Opis zajęć:

 

BS: zajęcia o średniej intensywności  wzmacniające wszystkie partie ciała, doskonale modelujące całą sylwetkę  z użyciem hantli, piłek itp.

ABT: zajęcia o średniej intensywności, gdzie koncentrują się na wzmacnianiu brzucha, ud i pośladków.

TBC: trening ogólnokondycujny na poziomie średniozaawansowanym. Polega na rzeźbieniu mięśni całego ciała. Wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe, zwiększa kondycję i koordynację.

POWER PUMP: trening wytrzymałościowo-siłowy ze sztangą, odpowiedni również dla mężczyzn.

PŁASKI BRZUCH: intensywne ćwiczenia wzmacniające brzuch, również odpowiednie dla mężczyzn.

ZDROWY KRĘGOSŁUP:zajęcia na piłkach, korygujące sylwetkę, mięśnie odpowiadające za utrzymanie poprawnej postawy. Odpowiednie dla osób po urazach kręgosłupa z bólami pleców, po i w trakcie rehabilitacji.

FAT BURNER trening wzmacniający wszystkie partie ciała, poprawiający przemianę materii i ułatwiający zgubienie zbędnych kilogramów, skupiając się głównie na brzuchu, udach i pośladkach. Zapewnia szybkie efekty i osiągnięcie upragnionych wymiarów.

BODY WORKOUT: Wszechstronny trening wzmacniający, kształtujący i wysmuklający całe ciało. Polecany dla wszystkich. Podczas treningu wykorzystujemy podstawowe ćwiczenia, które  w trakcie modyfikujemy do trudniejszych poziomem kombinacji , angażując w ten sposób coraz więcej grup miesniowych. Płynne połączenie ćwiczeń z elementami treningu interwałowego angażuje i poprawia również pracę układu krążenia i układuoddechowego. Trening z wykorzystaniem sprzętu (stepy, hantle, piłki, gumy oporowe) - idealny jako następny poziom po zajęciach ABT. 

ZUMBA to połączenie tańca i fitness z wykorzystaniem muzyki latynoamerykańskiej. To szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla fitness a przy tym ogromna dawka energii i świetna zabawa.

ANTYCELLULIT: trening cardio. Głównym założeniem zajęć jest spalanie tkanki tłuszczowej oparte na podstawowych krokach fitnessowych, złożonych w jedną choreograficzną całość. Trenng zakończony wzmacnianiem pośladków i brzucha. Zajecia o duzej intensywności.

TABATA : to intensywny trening dla osób, które chcą wzmocnić wszystkie partie mięśniowe i spalić tkankę tłuszczową.Trening polega na wykonywaniu minutowych, intensywnych ćwiczeń. Jest to idealna fitnessowa alternatywa dla zajęc typu CROSSFIT.

FIT 50+ ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie ciała, prowadzone w spokojniejszym tempie dostosowanym do grupy, wykorzystanie "mocnego centrum" (m. brzucha m. okołokregosłupwe)

STRETCHING: zestaw ćwiczeń, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni.

JOGA WZMOCNIENIE: zajęcia mają na celu wzmocnienie i uelastycznienie wszystkich partii ciała poprzez ćwiczenia. Świadomym oddechem uwalniamy nagromadzone napięcie z mięśni, co odblokowuje przepływ energii.Dzięki temu nasz umysł uspakaja się, a ciało staje się sprawniejsze pod względem fizycznym.

MINI BAND: trening z wykorzystaniem taśm oporowych, dzięki którym w prosty i skuteczny sposób możemy regulować intensywność treningu, a co za tym idzie  jego postęp.  Zestaw specjalnie  dobranych ćwiczeń z wykorzystaniem mini band pozowli wzmocnić i ujędrnić całe ciało. Ze względu na specyfikę i intensywność treningu - zajęcia trwają 30minut i są dobrą alternatywą dla wszystkich zapracowanych osób oraz tych, którzy oczekują szybkich efektów. Dzięki różnym oporom gum, każdy może dostosować trening do swoich możliwości.